KezdőlapKezdőlap  FaliújságFaliújság  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  






             

#1 A Sötét Nagyúr felemelkedése
safe and sound - Faliújság EmptySzomb. Okt. 26, 2013 7:55 pm by Daily Prophet
user posted image
FRIDAY 26 OKTOBER 2020

#1 A SÖTÉT NAGYÚR FELEMELKEDÉSE
VALÓSÁG VAGY CSUPÁN MENDEMONDA?


user posted image



Már húsz éve annak, hogy a varázsvilágban oly híressé vált harry potter végzett „tudjuk kivel“, s egyúttal el is intézte a sötét oldalt egy időre. Talán nem mondok azzal újat, hogy a gonosz sosem alszik. Ránk vadászik, lesi minden lépésünket, miközben arra vár, mikor leszünk egymagunk, hogy végül tőrbe csaljon. édes-mázos szavakkal vonz majd bennünket, magára ölti legellenállhatatlanabb énjét. De tudják, mit!? Ilyenkor jól meg kell rázni magunkat, elménket pedig arra késztetni, hogy bújjunk ki bűvköréből, hisz nem hinném, hogy még egyszer képes lenne a varázsvilág elviselni megannyi szörnyűséget, keserűséget, melyeket akkor éltünk át.


Nincs szüksége többé az emberiségnek rosszakra. Mi most hősöket keresünk, kik új lehetőségekkel halmoznak el bennünket, melyek később jobbá teszik életünket.


Nos, mint már azt az előbb említettem, a gonosz soha nem tér nyugovóra, így, mikor a szabadságomat töltöttem az egyik kisebb vendéglőben, a fülembe jutott pár ember beszélgetése. Sosem szerettem kihallgatni egyeseket, ám erre azonnal felkaptam a fejem! Az a hír járja közösségünkben, hogy a sötét nagyúr vissza fog térni. Még magam sem tudom, hogy vajon valóban megéri nagy feneket keríteni a dolognak, az azonban bizonyos, hogy semmiképp nem szabad figyelmen kívül hagyni ezt a dolgot. Emlékezzünk csak vissza mi történt a legutóbb is...





Mindenképp résen kell lennünk! Ugyanakkor vannak olyan varázslók s boszorkányok köztünk, kik e hír láttán, illetve hallatán begubóznak majd saját képzeletbeli világukba. Nem szeretnének hallani a valóságról. Oh, ugyan, az túl fájdalmas lenne nekik. ők ugyanis olyanok, kik utálják, megvetik a változásokat; nem szeretik, ha nem kapják kézhez az aznapi újságot, ha két kanál helyett három kanál cukorral készítik el kávéjukat, valamint ha a rózsaszínfelhős buborékot kipukkasztják a fejük felett, hogy annak helyére egy sokkal sötétebb vándoroljon.


Mondok egy jó tanácsot: Soha ne hagyjuk tudton kívül a számunkra jelentéktelennek tűnő dolgokat. Higgyenek nekem, jobb, ha először szembesülünk egy-egy helyzet árnyoldalával, mintsem beleringatni magunkat a legédesebb álmunk valamelyikébe.


Remélem, cikkem nem keltett önökben túl nagy kavalkádot. Meglehet, hogy mindez csupán mendemonda, de jobb mindnyájunknak tisztában lenni a tényekkel!


Hamarosan újra jelentkezek a fejleményekkel! Addig is rémisztgetésben gazdag Halloweent kívánok!


Written by EUSEBIA CLARK


THIS TEMPLATE WAS CREATED BY ASHOO! OF CAUTION 2.0.

 
Megjegyzések: 0